STUDNA.net na FESTIVALU FANTAZIE

[aktuality] [o co jde ?] [pro zájemce o účast] [program] [spolupráce] [kontakty] [odkazy] [galerie] [diskuse]

 

Aktuality

(aktuality celého FESTIVAL FANTAZIE naleznete zde)

1.6.2010
Drobné časové změny a posuny v programu.

25.5.2010
Je hotov program, včetně jeho rozložení v čase, vše by již mělo být finální. Páteční program (začínáme v 17 hodin) jsme se rozhodli zasvětit upírům, protože ve sklepní místnosti před námi budou pět dní řádit fanynky Twilightu, takže bychom jim rádi nabídli do konce dne nějakou pravdivější upíří alternativu k lesknoucím se metrosexuálům. Sobota je pak celý den tradiční všehochuť, a v neděli, kdy už během dopoledne většina lidí dospává a odjíždí, už jen pustíme pár filmů (a pobesedujeme s Obitusem ;-) ).

11.5.2010
Soutěž o volňásky (viz předchozí novinka) stále trvá, končí tento týden v sobotu. Začínáme pomaličku zadávat do Amberu program, průběžně to můžete sledovat zde. Zobrazeny jsou jen už potvrzené a očíslované pořady.

27.4.2010
Stejně jako každý rok tu pro vás máme soutěž, ve které máte možnost vyhrát volnou vstupenku na jeden den programu Festivalu fantazie, použitou doufejme právě na druhý víkend, kdy v rámci Festivalu přijdou o druhém víkendu na řadu dny filmového horroru. Ale to už je samozřejmě na vás. Otázky jsou lehké, odpovědi na ně jsou dohledatelné na ff.studna.net nebo googlem obecně, a vzhledem k tradičně mizivému počtu správně odpovídajících účastníků je šance na výhru slušná... ;-) Tož hurá do toho!

15.4.2010
STUDNA na FF2010 jako Facebook event

31.3. 2010
Aktualizován web o neaktuální linky. Na mateřský web přibyla tradiční FF upoutávka v pravém bloku. A takhle bude vypadat náš zvací letáček:

 

28.3. 2009
Na webu FF je již možné začít se přihlašovat na con - stejně jako vloni přes registrační systém Amber.

15.3. 2010
Loňský web naší účasti na FF přesunot do zálohy - ff2009.studna.net.